Vitéz küzdelem a hétvégén
Sport
2014. márc. 10.

<p style="text-align: justify;">Kellemes időben, viszonylag jó talajú pálya várta a csapatokat. Az első percek tapogatódzó játékkal teltek. A 10. perctől aztán beindultak a Vitézek és a 12. percben a veterán Hock megadta az alaphangot nagyszerű céljával. A 21-es perc tájékán a másik veterán, Siroki, növelte az előnyt, majd Soós következett szép céllal és pontos büntetőrúgással.</p>

A második félidőben még erőteljesebben játszottak a vendégek, ami már az eredményességben is mutatkozott. Az eredmény nagyobb számú is lehetett volna, ha a vitézi helyzetek nem maradnak kihasználatlanul. Az eredmény a hazaiakra nézve hízelgő.

Adatok:

2014 03 08.                   Magyar Kupa mérkőzés.

BRU (Budapesti Medvék, Váci Elefántok, Fehérvári Vadkanok játékosaiból összeállt csapat)-Esztergomi Vitézek RAFC: 3-50 (0:21)