Tétényi Éva polgármester sajtóközleménye a szombati városi közös ballagással kapcsolatban.
A polgármester és a Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal egyeztetését követően, valamint a hagyományoknak megfelelően 2012. május 5-én kerül sor a városi közös ballagásra Esztergomban. A ballagó diákok fél 12-től gyülekeznek a Mindszenthy téren, majd délben a Kis-Duna sétány, Liszt Ferenc utca, Bajcsy Zs. utca, Széchenyi tér útvonalon indulnak a rendezvény helyszínére.
A közös ballagási ünnepség fél egykor kezdődik, ünnepi beszédet mond Tétényi Éva polgármester, Süttő Erika főosztályvezető, a Komárom-Esztergom Megyei Intézményfenntartó Központ, valamint Vereczkei Judit főosztályvezető a Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal részéről.
Esztergom, 2012. május 3.
Tétényi Éva
Esztergom, Esztergom-kertváros és Pilisszentlélek polgármestere
Közben megfelelő helyről szóltak a reniteskedőnek... :)
Van olyan iskola, ahol az igazgató eldöntötte, hogy nem vesznek részt a közös ballagáson. Csak baj ne legyen belőle... :)
Erdélyi kötődésem ellenére remélem NEM KELL a
Székely-Himnuszt is elénekelniük a diákoknak?
Azt hagyjuk meg az erdélyi magyaroknak, vagy a
hozzájuk kapcsolható eseményeknek!
Remélhetőleg nem telepszik rá a politika erre a szép hagyományra is.
Szívből örülök, hogy nem marad el, mint ahogy azt többen mondták!
Ünnepi beszédek a köbön! Sok kitartást a ballagóknak!