Mit csinál a Regia Civitas Kft 2 éve?

Mit csinál a Regia Civitas Kft 2 éve?

Törölt felhasználó #1582
2009. 06. 15. 20:53

Idézet a cég honlapjáról:

"A Regia Civitas Kft. 2007. őszén alakult meg, hogy Esztergomban a műemlék Fürdő Szálló, a Fürdőház, a Fedett uszoda, és a Strandfürdő korhű rekonstrukcióját, átépítését, valamint ezekkel szerves egységben a városközponti parkoló és a Zöldház helyén egy új konferencia- és wellness-szálloda felépítését magában foglaló beruházást véghezvigye, majd e "komplexumot" üzemeltesse."

Az 51 %-ban önkormányzati tulajdonban lévő cég eddig mennyi pénzt költött el és mire?

Ezt a céget is ingyen megkapjuk, mint a többit?

Nyelvöltés


2010. 10. 07. 21:17

A Regia Civitas gratulált már az új polgármesternek???   Üvöltés

2010. 10. 07. 8:34

Komlós úr most hol kezd az országban újabb kerítés építést...? Üvöltés

 

Ez a "beruházó" egyáltalán még bemeri tenni a lábát városunkba?

2010. 10. 06. 21:21

A Regia Civitas így akar jó fiú lenni az új polgármesternél??? Határozatlan

Eredeti méret

2010. 10. 06. 18:46

Szeretgomozni szeretgomoznak, mert még délelőtt kiszedték és odébb rakták a lécet. Így legalább a bábu nem dől ki, csak előbb-utóbb a palánk. Rosszall

2010. 10. 06. 9:08

Komlós úr most hol kezd az országban újabb kerítés építést...? Üvöltés

Eredeti méret

2010. 10. 06. 9:01

Hogy mit csinál a Regia Civitas Kft 2 3 éve? Hát például a legmodernebb eszközökkel vigyáz arra, hogy ki ne dőljön a palánk:

Eredeti méret

2009. 08. 28. 7:39

Még augusztus 6-án felhívtam a figyelmet az RC vendégkönyvében arra a verébcsiripelésre, hogy a Regia Civitasnak megtiltották, hogy bármilyen kérdésre is válaszoljanak. Akkor a mi arany drága doktor Petró doktorunk "megfenyegetett", hogy ezért alár be is perelhet a cég. Mit ad isten, időközben nem hogy választ nem kaptunk az ottani kérdéseinkre, hanem még a vendégkönyvet is megszüntették.

Mostanság meg azt csiripelik a verebek, hogy egy bank sem áll kötélnek a beruházást finanszírozandó. Vajon igaz lehet ez a csiripelés?

Meg azt is csiripelik, hogy az RC kiszáll az egész buliból. Vajon igaz lehet ez a csiripelés?

Egy picit OFF, de az is a csiripelés tárgya, hogy a város számlavezetője, a Raiffeisen Bank bezárja esztergomi fiókját. Vajon igaz lehet ez a csiripelés? Az tény - legalábbis a múlt héten még az volt, akkor jártam arra utoljára - hogy nem igazán akaródzik átköltöznie az Erzsébet házba...

Eredeti méret

2009. 08. 27. 8:21

Úgy hallottam, a Gyarapodás Programja új kiadásának melléklete lesz, megspékelve néhány Mark Twain-idézettel Kacsintás

2009. 08. 27. 8:04

Most már tényleg teljesen eltávolították:

404 - az oldal nem található!

Tisztelt Látogató!

Az Ön által keresett oldal nem található!
Használja a keresést, vagy térjen vissza főoldalunkra!

 

Remélem, Petró nagyívű hozzászólásait valamelyikőtök elmentette az utókor számára!Nevetés

Eredeti méret

2009. 08. 26. 18:55

Ott van az, csak a menüből szedték ki: link

Most már tényleg teljesen eltávolították:

404 - az oldal nem található!

Tisztelt Látogató!

Az Ön által keresett oldal nem található!
Használja a keresést, vagy térjen vissza főoldalunkra!

 

2009. 08. 24. 13:10

De van, csak titkos:). Ügyes vendégeknek.

Eredeti méret

2009. 08. 24. 12:55

Akkor én nem egyszerű halandó vagyok - vagy nem internetezem NevetésNevetésNevetés

Mindazonáltal most is azt mondom, hogy az RC a demokrácia és a nyilvánosság esztergomi módjára eltüntette a honlapjáról a vendégkönyvet, ugyanis ami menüből vagy valamilyen más, mindenki által ismert módon nem érhető el, az nincs is - szerintem.

2009. 08. 24. 12:49

Az egyszerű halandó nem is internetezik:).

Eredeti méret

2009. 08. 24. 12:37

Na igen, de az egyszerű halandó hogyan talál rá????

2009. 08. 24. 12:25

Ott van az, csak a menüből szedték ki: link

Eredeti méret

2009. 08. 24. 12:24

A Regia Civitas Kft. alapvető működési elve, hogy az esztergomiakkal és civil szervezeteikkel folyamatos és érdemi, tehát felvetéseikre, érveikre nyitott párbeszédet szeretne folytatni. Kérjük, hogy a honlap böngészésén túl keressék majd fel tájékoztató rendezvényeinket, és forduljanak munkatársainkhoz is bizalommal.

Forrás - amíg még ezt is le nem veszik: http://www.regia-civitas.hu/

Az imént szerettem volna bizalommal hozzájuk fordulni egy felvetéssel és az azzal kapcsolatos érveimmel a nyitott párbeszéd folytatásának szellemében, de nem tudtam, tudniillik egy az egyben eltűnt a honlapjukról a vendégkönyv.

Azt hiszem, ehhez már nem is kell komment...

Eredeti méret

Törölt felhasználó #43

2009. 08. 06. 18:49

Jó lenne, ha az RC venné a fáradtságot és megszólalna a finanszírozás ügyében,

Azt csiripelik a verebek, hogy az RC-nek megtiltották, hogy bármilyen kérdésre is válaszoljanak Rosszall

2009. 08. 06. 18:19

"A közpénzek felelőtlen elköltéséről számot kell adni - jelentette ki Domokos László, az Országgyűlés költségvetési bizottsága ellenőrző albizottságának fideszes elnöke csütörtökön Budapesten sajtótájékoztatón."

Ez a kijelentés és a szándék remélhetőleg nem csak a BKV-ra vonatkozik!

Törölt felhasználó #43

2009. 08. 06. 16:23

Jó lenne, ha az RC venné a fáradtságot és megszólalna a finanszírozás ügyében, mert ezzel a hallgatással csak azt erősíti, hogy valóban nincs pénzük semmire de semmire. Amennyiben meg így van, akkor a városnak kell összekapnia magát és helyreállítania a szétbombázott afgán reptérre emlékeztető Bástya parkolót... gyorsulva gyarapodó városunknak ez igazán nem jelenthet problémát... nagyon szép közparkot lehetne ott csinálni, a pályázati pénzt (400 milla ha jól emlékszem) rákölteni a Fürdő szállóra.