Új Gyarapodás Programja

Új Gyarapodás Programja

2009. 01. 26. 19:59

Az iwiw-en jelent meg egy kérdésre ("Igaz is megszabad kérdezni, mennyi volt az élményfürdő bekerülési összege, ami a pályázatban szerepelt, és mennyi az az összeg amennyit kifizet érte a város a kamatokkal együtt! Ön biztosan ismeri a pontos összeget!") városunk jeles képviselőjének, déerrkágyé-nek a klaviatúrájából az alábbi válasz, mely több évtizedre előre felvázolja városunk és környéke fejlődését. Egy kicsit széttördeltem, így talán áttekinthetőbb.


- Az élményfürdő a városi turizmus fejlődésének szükséges szakasza. Utána jönnek a
- szállodák, utána a
- Sziget fejlesztés, utána a
- Várhegy-Szechenyi tér turistaut fejlesztése, utána az
- M 0 nemzetközi autópálya esztergomot is kiszoláló szakasza,a
- Helsinki- Adria autósztrádával és az
- uj stráda-híddal utána a
- teljes Egyetemi Kar beindulása és az
- uj Sportcsarnok megépítése,, utána az
- Alkotmánybírósági elnöki lakosztály és a
- 10 alkotmánybírósági lakás megépítése,, utána a
- nemzetközi hajókikötő, utána a
- reptérfejlesztés, utána a
- további 3 Kis-Dunai híd és
- zsilipkapuk, utána a
- megyei jogu városi cím, utána a
- szovjet katonai csapatok által szétdózerolt OROSZ I. VILHÁB. hadifogoly temető rekonstrukció,

- utána a kérdés, hogy mennyibe került a fürdő és megérte-e.

gömbicica

2009. 04. 06. 11:36

Ez normális?

Nem normális! :-((

Esztergomban mi a normális?

2009. 04. 05. 23:42

Ez a sportközpont terve: epiteszforum.hu

Kövezzetek meg, de szerintem a Bazilika közvetlen szomszédságába inkább egy Hilton való, nem sportközpont. Valahogy mi a sportolásra kiválóan alkalmas szigetre tervezünk szállodát, a melegítendő vízre élményfürdőt, a turisztikai célpont várhegyre sportközpontot, a feltörő hévízet pedig az ivóvízrendszerbe akarjuk bevezetni. Ez normális?

Eredeti méret

2009. 01. 27. 0:10

Újabb részleteket ismerhettünk meg déerrkágyé Gyarapodási Programjából:

A Simor otthon ingatlan főépülete a terv szerint elnöki rezidencia lesz és a kert alsÓ (Duna felé lejtő) részén épül több ikerlakás a bíróság/ bírák részére. A VIP forgalom egyszerűsítése végett a volt GAMES kertészetben megtervezett új, nagy városi sportcsarnok tetején lenne kialakítva VIP helikopter leszálló. Igy a díszvendégek érkezése nem okoz közúti fennakadást, zárást. Az alkotmánybírósági Tv. 2/3- os törvény igy a bolsik nem tudják elkurni. Egy fejlődő, sokszállodás, jó közlekedésű városban az alkotmánybíróságnak méltó helye lesz, az esztergomi székhely kihangsulyozza az alkotmánybíróság különállását a VÍZFEJŰ fővárostól. A világon több helyen van ilyen külön székhely.

Már látom is lelki szemeimmel, amint köröznek a helikopterek várva a sorukra, hogy leszállhassanak :)

Egy problémám van ezzel csak: mintha az elmúlt 15-20 év azt bizonyította volna, hogy törvény ide, törvény oda, nem akaródzik ideköltöznie az alkotmánybíróságnak. Valahogy jobban érzi magát a vízfejű fővárosban, és ezt a tényt aztán végképp nem lehet a bolsevikokra fogni...

Törölt felhasználó

2009. 01. 26. 22:30

Mennyi hitelt szándékoznak ehhez felvenni?

2009. 01. 26. 22:23

Nem a kágyétól kell kérdezni ha gyépéset akarsz kérdezni (gyarapodás programja, gyépé - érted). Meg kell fogalmazni, okosan, elküldeni a varoshaza@esztergom.hu e-mail címre hivatkozva az Adatvédelmi törvény megfelelő paragrafusaira, és ők 15 napon belül kötelesek válaszolni. Ha nem teszik, perelsz és még a perköltséget is ők fizetik ki a végén.

Ez ilyen egyszerű.

Eredeti méret

2009. 01. 26. 20:14

Ja, és a lényeg, a miheztartás végett még ezt is írta: "Ezek nem tervek, hanem a Képviselőtestület AKARATA. "

Eredeti méret

2009. 01. 26. 20:02

Irigylem a fiatalokat. Nekem már nincs annyi hátra, hogy megéljem a választ :-(