Tisztségviselők állásfoglalása Csomor ügyben

2008. 05. 23. 15:50

A Híd lap szerkesztőségébe Esztergom Önkörmányzata sajtóközleményt juttatott el "a polgármesteri hivatali vezetők tisztségviselők Csomor -ügyben hozott állásfoglalásról"

2008. 05. 24. 17:11

És ez a "13" erénye? Máshol ez természetes.

Törölt felhasználó

2008. 05. 24. 15:48

Az okmányirodával nekem kimondottan pozitív tapasztalatima vannak az utóbbi időben. Neten foglaltam időpontot, az ügyintéző nem csak tájékozott de segítőkész is volt.

2008. 05. 24. 9:18

Munkánk stabilitása, beosztottjaink optimális munkakörülményei, és az ebből eredő ügyfél-elégedettség megtartása és javítása érdekében

  • stabilnak érzik a munkájukat?
  • optimálisak a munkakörülmények?
  • elégedettek az ügyfelek?

2008. 05. 23. 21:42

Annyira, de annyira spontán reakció volt ennek a 13 embernek a kiállása, néhány nappal az után, hogy Orbán Viktor kijelentette, hogy nem kell balhé sehol (egyesek szerint célozva ezzel Esztergomra is, többek közt).

Sőt, beleillik az "Elismerni, kiállni, támogatni, megvédeni" koncepcióba is.

2008. 05. 23. 21:16

A polgármesteri vezető köztisztségviselők hogyne irnák alá az eléjük rakott megállapodást (mert biztosan nem ők fogalmazták), hiszen esetleg busás jutalom üti markukat 1 évben akár többször is, hiszen olyanok mint egy "marionett" bábuk.

2008. 05. 23. 17:29

Sipos úr olvasta fel az állásfoglalást, ami azért érdekes, mert ez éppúgy nem tartozott a mélygarázs ügyhöz, mint amire (többek közt) hivatkozva nem engedte szóhoz jutni Meggyes Csomort!

Gusztustalan eljárás volt.

2008. 05. 23. 17:14

Ja persze, aláírták. És rögtön egy másikon önként vállaltak kommunista műszakot, és havi fizetésük feléért vásároltak téglajegyet a mélygarázshoz.

2008. 05. 23. 16:35

Azért egy-két nevet firkanthattak volna alá...

2008. 05. 23. 16:07

Valaki sorolja már fel az esztergomi (nem 3 éve!) "vezető állású" köztisztviselőket.