lacikabácsika - Szeretgom.hu

Őket követi

Őt követik

lacikabácsika

Regisztrált:
2007. 09. 23. 21:06
Utolsó belépés:
2016. 02. 25. 8:07

2007. 10. 02. 12:45

Akik veszik a fáradozással járó tetteket, köszönettel kapnak elismerést! Sajnos a titkárságról kapott válasz a PMH másolata. Ezért pontokba szedve a lényeget, pontonkénti választ kell kérni. No meg a titkárságnak is ismerni kell: hallgattassék meg a másik fél is! Üdv! Esztergomban sok fideszes szavazó keserű, velem együtt, ne engedjük személyi kultuszt túlszárnyaló vitézlését annak, aki nagy ívben tesz a szavazóira, testvériesen gyógykezelést kellene ajánlani, a beteget segítjük, ha Ő is partner!

2007. 10. 02. 12:25

A hír jó. Csak azt próbálom megfejteni, hogy a bejelentőnek hová szorulhatott be valamilye? Nem tűnik hitelesnek, nem nagyon, kicsit sem! Ki kiált rendőrért? Vagy a KÖZmondás bajos? Üdv!

2007. 10. 01. 20:51

jegHegy írta: számomra ez természetesnek tűnik.

Általánosító megjegyzés, igaz tartalom. Mi az ami fájó? Az, hogy természetesnek TŰNIK! Nem bűnnek! Még más földrész esetében is! Közpénzből pártpénz? Nem értem, felhívom a zuslágot, mondjon egy kis újságot! Ez a szavazás lelkiismeretvizsga?

2007. 10. 01. 19:54

Olgica írta: . "Igazak Esztergomért! Esztergom az igazakért!" Korrekt e jelszó, kalandra fel! Arra ki vigyáz, hogy ne szétválasztó mozgalom legyen? Legeredményesebb az lenne, ha VALAKI nem a jövedelmét nézné, hanem végzettségének megfelelő állást vállalva felállna! Engem bosszantana, ha sokan utálnának. Leblokkolna, nem tudnék mosolyogva sokat mellébeszélni. Zavarna a hatalma(m)!